مردم چهارمحال و بختیاری خواستار توقف حفر تونل‌های گلاب 2 و بهشت آباد شدند

مردم ولایت مدار استان چهارمحال و بختیاری در پایان گردهمایی با عنوان«حمایت از آب و خاک» در اعتراض به احداث تونل‌های غیرقانونی گلاب 2 و بهشت آباد، طی قطعنامه‌ای از رؤسای قوای سه گانه جمهوری اسلامی و دیگر مسئولین ذیربط کشور خواستار توقف حفر این تونل‌های غیرقانونی شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران)ایسنا (-منطقه چهارمحال و بختیاری- متن قطعنامه به شرح زیر است:

با سلام و درود بی پایان بر پیامبر اعظم(ص) و ائمه الهدی و نایب بر حق حضرت ولی عصر(عج) مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای و شهدای سرافراز انقلاب اسلامی

ما مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری که همیشه و همواره مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده ایم و تا آخر نیز می‌باشیم امروز در لبیک به دعوت نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی گرد آمده ایم تا مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به عدم توجه مسوولین امر به سال‌ها درد دل و طرح خواسته های مردم این استان که از طرق مسالمت آمیز ابراز شده و متاسفانه نتیجه ای دریافت نکرده ایم برای آخرین بار در عین متانت و خویشتن داری به گوش مسولین محترم برسانیم.

ما اعتقاد داریم که آب جزو انفال است و هیچکدام از مردم ما با انتقال اصولی مازاد آب به استان‌های همجوار مخالف نبوده و نیستند اما اگر با بی توجهی قلدر مابانه در خصوص مفاد این قطعنامه که خواسته و خط قرمز مردم استان است اقدامی عملی صورت نپذیزد لذا مردم ما را در آینده ای نزدیک به گونه‌ای دیگر در صحنه خواهید یافت.

1-حفر تونل‌های گلاب و بهشت آباد سریعا متوقف و از ادامه آن برای همیشه جلوگیری شود و ناظرینی از مردم و مسولین استان ما بر توقف آن نظارت داشته باشند.

2-ما با انتقال مازاد آب مخالف نیستیم ولی هرگونه انتقال آب از استان باید عملی و اصولی و منطبق با شرع مقدس و نظرات کارشناسان و رعایت حقوق و منافع مردم این استان در زمینه های تامین آب شرب، کشاورزی، صنعت و خدمات و محیط زیست لحاظ شود.

 

حفر تونل محکوم است                                                                               حفر تونل ممنوع است

/ 0 نظر / 43 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.