زمانیان دهکردی در نطق میان‌دستور:راه نجات کشور توجه به اقتصاد مقاومتی و فرهنگ اس

سید سعید زمانیان نماینده مردم شهرکرد در مجلس در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: ضرورت توجه به بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و اقدام عملی به منویات معظم له در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که می‌تواند راهگشای تمام مشکلات کشور باشد. 
 
وی افزود: امروز راه نجات کشور توجه به اقتصاد مقاومتی و فرهنگ و عمل به آن است هم چنین خودباوری و توجه به درون می‌تواند ما را از همه مشکلات رهایی بخشد نه نگاه به بیرون. بیرونی‌ها برای ما چیزی نداشته و ندارند آنها به دنبال منافع خود هستند و در این راستا از هیچ جنایتی پرهیز نمی‌کنند. استکبار و در رأس آنها آمریکا و ایادی‌اش هیچ زمانی قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود. 
 
نماینده مردم شهرکرد تاکید کرد: با حمایت همه جانبه از دولت در همه عرصه‌ها، انتظار داریم با تمامی توان در مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار بایستند و بدانند که آنها به ویژه آمریکای جنایتکار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
 
وی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: بارها در دولت‌های مختلف فریاد زده‌ایم که استان محروم و مظلوم دچار یک سری سوء مدیریت‌هایی کشوری است این در حالی است که مردم ما دچار بی‌عدالتی و بی‌توجهی شده‌اند بارها فریاد برآورده‌ایم که کارهای خلاف و غیرقانونی را تعطیل کنید، در رابطه با تونل‌های گلاب 2 و بهشت به معاونت‌های مختلف قبل از این که اتفاقی بیفتد نامه نوشتیم  که کارهای غیرقانونی و خلاف را تعطیل کنید اما چیزی جز سومدیریت، بی‌تفاوتی و عدم شفافیت در پاسخگویی ندیده و نشنیده‌ایم. 
 
وی ادامه داد: از دولت راستگویان بیشتر از این انتظار است، وزیر نیرو هر روز یک حرف می‌زند، وزیر نیرو هر اتفاقی که بیفتد مسئولیتش با شماست و این را بدانید که اگر شما عمل نکنید ما خودمان اقدام خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد که استان‌های محروم چهارمحال بختیاری و خوزستان به نابودی کشیده شود. 
 
زمانیان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در زمینه‌های مختلف خواستار رسیدگی به این مشکلات شد.  

/ 0 نظر / 15 بازدید