دستوری از مرحوم شیخ رجبعلی خیاط برای مشتاقان دیدار امام زمان(عج)

ان شاء الله توفیق ملاقات با امام برای همه مشتاقان حاصل گردد، ولی برای درک شناخت حضرت در زمان دیدن ایشان، انجام واجبات و ترک محرمات الزامی است.بقول مرحوم علامه عصار ابتدا باید قائم درون قیام کند تا برکت لقای قائم بیرون و تشرف به محضر نورانی حضرتش روزی ما شود.

باید توسلات خود را عمیق کنیم و دعای فرج بسیار بخوانیم و صلوات و تشرف به مسجد جمکران و خواندن نماز توسل به حضرت هم از عوامل مؤثر است
 

شیخ رجبعلی خیاط (ره) دستور ذیل را جهت تشرف به محضر امام زمان(عج) گفته اند:

چهل شب هر شب صد مرتبه آیه کریمه وَقُل رَّ‌بِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِ‌جْنِی مُخْرَ‌جَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّی مِن لَّدُنکَ سُلْطَانًا نَّصِیرً‌ا وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا (الاسراء-80و81) را بخواند، ان شاء الله توفیق دیدار حاصل می گردد. ولی برای درک شناخت حضرت در زمان دیدن ایشان، انجام واجبات و ترک محرمات الزامی است.

حضرت آیت الله العظمی بهجت(ره) به مشتاقان رؤیت امام زمان(عج) می گفتند توسلات خود را عمیق کنید و به خواندن بسیار دعای فرج و ذکر صلوات و تشرف به مسجد جمکران و خواندن نماز توسل به حضرت را دستور می دادند.

*************************************************

برای جلب محبت امام زمان(عج) ذکر صلوات خیلی مؤثر است.

/ 1 نظر / 19 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────────────────────┌ پیامبر اعظم (که درود خداوند بر او و خاندان پاکش باد) فرمودند: به درستی بنده نماز می خواند برای او، نه یک ششم آن و نه یک دهم آن نوشته نمی شود، جز این نیست که برای بنده از نمازش آن مقدار نوشته می شود که به آن توجه کرده است. بحار الانوار، ج 84، ص 237 و اصول وافی، ج 2، ص 105 ┘────────────────────────────────────────────────────└